Отзывы о компании Одежда от Антона
- Діма Л.
- Оксана К.
Доброго дня, футболки чудові, дітям дуже сподобались, якість супер, а кольори насичені і яскраві, розміра відповідають розміру. Все супер і швидка доставка. Дякуємо і Рекомендуємо всім))
- Сделка на маркетплейсе Prom.uaДарьяна М.
Дуже дякую, якісь товару чудова 🤗
- Мария С.
- Сделка на маркетплейсе Prom.uaЯна Ш.
- Сделка на маркетплейсе Prom.uaІванна А.
Замовляла футболку зі стічем а прийшла зовсім з іншим малюнком
- Людмила М.
Дякую, дуже задоволена товаром, якісний одяг.
- Машенька Ш.
- Сделка на маркетплейсе Prom.uaОля С.
Замовляю другий раз,все супер,одяг якісний.Відправляють вчасно, рекомендую.Дякую супер .
- Сделка на маркетплейсе Prom.uaВіталій М.
