Отзывы о компании Одежда от Антона
- Сделка на маркетплейсе Prom.uaСергій С.
Ввічливий продавець, одразу відписали на всі питання!
Враховуючи специфіку товару, та індивідуальність замовлень, не потрібно розраховувати на відправку в той же день, що є логічно, адже це виробник, а не перепродажник ! Але навіть з таким розкладом відправили на наступний день, що є доволі позитивним моментом !
Якість товару гарна, особливо принт, який не злазить одразу через прання !
Дякую 🤝 - Оксана З.
Купую невперше костюми.Якістю і обслуговуванням дуже задоволена.Рекомендую
- Ольга М.
Отримали замовлення- піжаму з бравлерами. Гарна якість і пошив. Дитина дуже задоволена
- Іванна С.
Замовляла 9 різних футболок різних кольорів. Посилка прийшла вчасно, хороша якість. Продавця рекомендую!
- Сделка на маркетплейсе Prom.uaІрина Ч.
- Дарія Б.
Я в шоці від такої чудової якості за таку вартість. Все швидко доставлено, якісно зроблено, тканина просто чудова, розмір ідеально підійшов. Дуже вдячна магазину! Обов'язково рекомендую!
- Сделка на маркетплейсе Prom.uaОльга Д.
- Сделка на маркетплейсе Prom.uaТетяна Т.
- Сделка на маркетплейсе Prom.uaОксана С.
Гарна якість.
- Ольга Л.
Дякую за футболки.
Все підійшло,дуже рекомендую магазин.Продавці дуже ввічливі.
