Отзывы о компании Одежда от Антона
- Ірина П.
Гарна якість комплекту для хлопчика. Футболки та шорти пошиті якісно, шви рівні. Малюнок на футболках читкій. Розмір підійшов.
- Марина С.
- Сделка на маркетплейсе Prom.uaНаталія Ф.
- Олена М.
Товар не в наявності.
- Сделка на маркетплейсе Prom.uaЮлія П.
- Сделка на маркетплейсе Prom.uaАнна Ф.
- Сделка на маркетплейсе Prom.uaАлина З.
Шорти хорошої якості, гарна якісна фурнітура, розмір підійшов ідеально) дуже вдячні вам за товар та оперативність)
- Сделка на маркетплейсе Prom.uaНаталія Ш.
- Сделка на маркетплейсе Prom.uaОльга П.
Якість чудова. Єдине, що замінили колір, але дитині сподобалось. Цього разу довго чекати не прийшлося. Щиро дякую.
- Світлана І.
