Отзывы о компании Одежда от Антона
- Татьяна Р.
- Сделка на маркетплейсе Prom.uaЛеся Васильевна А.
Все сподобалось💖Білосніжний батнік гарно відшитий, як раз по розміру. Дякую💖
- Валентина Б.
Худі дуже якісний ,яскравий та з класним принтом .
- Сделка на маркетплейсе Prom.uaКрістіна М.
- В'ячеслав К.
- Сделка на маркетплейсе Prom.uaЗлата А.
Нікому не раджу . Товар не відправили , тільки писали що відправлять завтра . Потім просто не відправляли взагалі . Не витрачайте свій час !!!
- Сделка на маркетплейсе Prom.uaНаталія К.
Дуже сподобалася тканина,тепленька ,м'якенька,ввічливий продавець,товар прийшов дуже швидко....РЕКОМЕНДУЮ
- Катерина Л.
Штани сподобались на зріст 152 якраз те що треба дуже дякую за швидку відправку
- Сделка на маркетплейсе Prom.uaОлена П.
Відправили швидше, ніж обіцяли
- Сделка на маркетплейсе Prom.uaІван В.
