Отзывы о компании Одежда от Антона
- Сделка на маркетплейсе Prom.uaАнжеліка Б.
- Лилия Ч.
Так прийшло но довго костюм бомбезеий
- Ніна Б.
- Марина К.
Хочу залишити негативний відгук.Багато років поспіль користувалась магазином,все було добре .Ціна/якість влаштовувала.Але зараз повне розчарування.Ні комунікації ,ні відправленого товару ,ні повернутої передоплати.
- Сделка на маркетплейсе Prom.uaНаталия А.
- Сделка на маркетплейсе Prom.uaВиктория К.
- Оксана К.
Мега крута якість одягу! Завжди все на вищому рівні!!!!!!
- Марія О.
Отримали посилочку. Як завжди якість і товар відповідає дійсності.
- Каріна Ц.
- Алла С.
Дуже гарне худі,вже декілька разів прали,колір не линяє,не кошлатиться👍
