Корзина
Бульвар Верховного Совета, 34, Киев, Украина
+380 (93) 230-34-37
+380 (93) 230-34-37
Одежда от Антона
Корзина

Отзывы о компании Одежда от Антона

  • Роман Б.
    Отлично
    Сделка на маркетплейсе Prom.ua
  • Віта Ш.
    Отлично
  • Руслана В.
    Отлично
    Сделка на маркетплейсе Prom.ua
  • Лілія І.
    Отлично
  • Ана Л.
    Отлично
    Сделка на маркетплейсе Prom.ua

    Замовляла дитині на подарунок тому на перший погляд усе качественно і хорошо виповнено рисунок хороший замовляла худі з принтом роблоксом доставка була бистра новою поштою але опять же були проблеми з промоплатою але це відношення до продавця я думаю немає тому затягнули трошки з відправкою а так я продавцем довольна товар прийшов повністю відповідає картинці тепленький не знаю чи буде скатуватися і робитися катишки це я нічого не можу зробити ну поки мені все подобається

  • Марія Г.
    Очень плохо

    Кошти проплатили, оплату здійснили, прийняли заказ , сказали що відправка протязі 2-3 днів. Сьогодні вже 5 день і не відповідають ні на сайті, ні на вайбері, ні на телефон.

  • Валентина М.
    Отлично
    Сделка на маркетплейсе Prom.ua

    Дякую! Дуже сподобалося тепле худі на флісі для хлопчика Роблокс . Якісна тканини, гарне пошиття. Швидкого відправили. 👍💙💛

  • Бондарь А.
    Отлично
  • Ирина И.
    Очень плохо
    Сделка на маркетплейсе Prom.ua

    Першу піжаму отримала все добре,замовила ще дві для діток волонтерів, хотіла зробити Свято(я сама дружина Військового,волонтер) так мало того що тиждень,,годували ,, завтра відправимо так і директор на мої повідомлення :, "коли відправять?", ,,де товар?", ,,чому пообіцяли і не виконали?,, лише відписував,що Свята,відпустив працівників,(нащо обіцяти!!!),то може Хлопців на Свята відпустим, та й теж почекаємо і вибачатись не хто не збирався! Не рекомендую,безвідповідальні до клієнтів,відношення посередкове!!!

  • Еліна С.
    Отлично

    Щиро вдячні за швидку відправку і гарну якість, Ви врятували свято, бо попри відключення світла і короткі терміни, дитина отримає подарунок під ялинку вчасно, дякуємо!