Отзывы о компании Одежда от Антона
- Вікторія К.
- Марина М.
- Вита П.
- Сделка на маркетплейсе Prom.uaОксана Л.
- Сделка на маркетплейсе Prom.uaАндрій Н.
Худі красиві та якісні.
Все сподобалось. - Сделка на маркетплейсе Prom.uaНіна П.
- Олена К.
- Марина И.
- Олександра М.
Дуже вдячна,речі просто супер, розмір підійшов, якість чудова. Єдиний мінус дуже довга доставка.
- Сделка на маркетплейсе Prom.uaЮлія Л.
Особисто звʼязалася з продавцем, щоб попередити про терміновість товару, просили зачекати 3 дні.
Товар не відправили в день домовленості. Наступного дня також.
Пройшло 5 днів, тиша.
Повна неповага до клієнта.
Дуже розчарована і не рекомендую!
