Отзывы о компании Одежда от Антона
- Катерина П.
- Тетяна Д.
Весь товар гарної якості. Відповідає опису і замірам. Але потрібно замовляти завчасно, оскільки це власне виробництво і відправка може відбуватися через декілька днів. Вперше замовляю і все сподобалося.
- Наташа Х.
- Мирослава Т.
- Надія І.
- Тетяна Т.
Продавець спочатку попередив, що виготовлення товару становить 3-5 робочих днів, тому доставка буде пізніше. Але відправили вже наступного дня. Швидко та якісно! Дякую за роботу!
- Софія Є.
- Людмила Н.
- Марина Р.
Отримала замовлення)
Якісь дуже гарна)
Дякую)
Буду ще робити замовлення)) - Інна П.
Все супер.
Вже не раз замовляю
