Отзывы о компании Одежда от Антона
- Лідія Р.
- Валентин У.
Я замовляю товар тут не вперше і кожного разу - це вау! Якість тканини (і на зимових речах, і на футболках), адекватна ціна, відповідність зросту та розмірам, - це все заслуговує подяки. Тут працює дійсно професійна команда. Бажаю вам процвітання та втілення ідеї про одяг для дорослих)))
- Сделка на маркетплейсе Prom.uaЛюбов Є.
- Яна Т.
Якість чудова, швидко доставили і просто супер команда ❗
- Олена Петрівна Г.
- Сделка на маркетплейсе Prom.uaLena K.
- Сделка на маркетплейсе Prom.uaВікторія Я.
Якісний одяг, не кошлатиться. Дякую за сервіс👍. Рекомендую продавця.
- Олексій Є.
- Сделка на маркетплейсе Prom.uaВіталія М.
- Олена Д.
