Отзывы о компании Одежда от Антона
- Надія П.
Дякую Вам за швидкість,розуміння 🫶🫶
Якість 🔥 - Сделка на маркетплейсе Prom.uaВіта Н.
Рекомендую. Якість футболок супер!!!
- Александр К.
Дякую за костюми,замовляю вже не в перше,все супер і якість і ціна. Рекомендую всім батькам 🤗
- Сделка на маркетплейсе Prom.uaНеля Ш.
Рекомендую продавця.
- Ірина К.
Отримала дитячу піжаму. Дуже задоволена. Яскрава, приємна до тіла, розмір в розмір, гарної натуральної якості піжама. Дитина задоволена. Товар прийшов швидко, приємні продавці. Все супер, рекомендую цей магазинчик!!! Вдалих Вам продаж та мирного неба!!!
- Сделка на маркетплейсе Prom.uaЗоя С.
Всім дуже раджу. Гарна якість товару за доступною ціною.
- Сделка на маркетплейсе Prom.uaНаталія Ш.
- Юлия Х.
Всё хорошо
- Ірина К.
Гарні продавці. Скасувала замовлення так як я робила ще одне, змінила телефон і все пропало . Все відновила і вийшло 2 товари, а потрібен один.
- Сделка на маркетплейсе Prom.uaМирослава С.
