Відгуки про компанію Одяг від Антона
- Діма Л.
- Оксана К.
Доброго дня, футболки чудові, дітям дуже сподобались, якість супер, а кольори насичені і яскраві, розміра відповідають розміру. Все супер і швидка доставка. Дякуємо і Рекомендуємо всім))
- Угода на маркетплейсі Prom.uaДарьяна М.
Дуже дякую, якісь товару чудова 🤗
- Мария С.
- Угода на маркетплейсі Prom.uaЯна Ш.
- Угода на маркетплейсі Prom.uaІванна А.
Замовляла футболку зі стічем а прийшла зовсім з іншим малюнком
- Людмила М.
Дякую, дуже задоволена товаром, якісний одяг.
- Машенька Ш.
- Угода на маркетплейсі Prom.uaОля С.
Замовляю другий раз,все супер,одяг якісний.Відправляють вчасно, рекомендую.Дякую супер .
- Угода на маркетплейсі Prom.uaВіталій М.
