Відгуки про компанію Одяг від Антона
- Угода на маркетплейсі Prom.uaРоман Б.
- Віта Ш.
- Угода на маркетплейсі Prom.uaРуслана В.
- Лілія І.
- Угода на маркетплейсі Prom.uaАна Л.
Замовляла дитині на подарунок тому на перший погляд усе качественно і хорошо виповнено рисунок хороший замовляла худі з принтом роблоксом доставка була бистра новою поштою але опять же були проблеми з промоплатою але це відношення до продавця я думаю немає тому затягнули трошки з відправкою а так я продавцем довольна товар прийшов повністю відповідає картинці тепленький не знаю чи буде скатуватися і робитися катишки це я нічого не можу зробити ну поки мені все подобається
- Марія Г.
Кошти проплатили, оплату здійснили, прийняли заказ , сказали що відправка протязі 2-3 днів. Сьогодні вже 5 день і не відповідають ні на сайті, ні на вайбері, ні на телефон.
- Угода на маркетплейсі Prom.uaВалентина М.
Дякую! Дуже сподобалося тепле худі на флісі для хлопчика Роблокс . Якісна тканини, гарне пошиття. Швидкого відправили. 👍💙💛
- Бондарь А.
- Угода на маркетплейсі Prom.uaИрина И.
Першу піжаму отримала все добре,замовила ще дві для діток волонтерів, хотіла зробити Свято(я сама дружина Військового,волонтер) так мало того що тиждень,,годували ,, завтра відправимо так і директор на мої повідомлення :, "коли відправять?", ,,де товар?", ,,чому пообіцяли і не виконали?,, лише відписував,що Свята,відпустив працівників,(нащо обіцяти!!!),то може Хлопців на Свята відпустим, та й теж почекаємо і вибачатись не хто не збирався! Не рекомендую,безвідповідальні до клієнтів,відношення посередкове!!!
- Еліна С.
Щиро вдячні за швидку відправку і гарну якість, Ви врятували свято, бо попри відключення світла і короткі терміни, дитина отримає подарунок під ялинку вчасно, дякуємо!
