Кошик
Бульвар Верховної ради, 34, Київ, Україна
+380 (93) 230-34-37
+380 (93) 230-34-37
Одяг від Антона
Кошик

Відгуки про компанію Одяг від Антона

  • Роман Б.
    Відмінно
    Угода на маркетплейсі Prom.ua
  • Віта Ш.
    Відмінно
  • Руслана В.
    Відмінно
    Угода на маркетплейсі Prom.ua
  • Лілія І.
    Відмінно
  • Ана Л.
    Відмінно
    Угода на маркетплейсі Prom.ua

    Замовляла дитині на подарунок тому на перший погляд усе качественно і хорошо виповнено рисунок хороший замовляла худі з принтом роблоксом доставка була бистра новою поштою але опять же були проблеми з промоплатою але це відношення до продавця я думаю немає тому затягнули трошки з відправкою а так я продавцем довольна товар прийшов повністю відповідає картинці тепленький не знаю чи буде скатуватися і робитися катишки це я нічого не можу зробити ну поки мені все подобається

  • Марія Г.
    Дуже погано

    Кошти проплатили, оплату здійснили, прийняли заказ , сказали що відправка протязі 2-3 днів. Сьогодні вже 5 день і не відповідають ні на сайті, ні на вайбері, ні на телефон.

  • Валентина М.
    Відмінно
    Угода на маркетплейсі Prom.ua

    Дякую! Дуже сподобалося тепле худі на флісі для хлопчика Роблокс . Якісна тканини, гарне пошиття. Швидкого відправили. 👍💙💛

  • Бондарь А.
    Відмінно
  • Ирина И.
    Дуже погано
    Угода на маркетплейсі Prom.ua

    Першу піжаму отримала все добре,замовила ще дві для діток волонтерів, хотіла зробити Свято(я сама дружина Військового,волонтер) так мало того що тиждень,,годували ,, завтра відправимо так і директор на мої повідомлення :, "коли відправять?", ,,де товар?", ,,чому пообіцяли і не виконали?,, лише відписував,що Свята,відпустив працівників,(нащо обіцяти!!!),то може Хлопців на Свята відпустим, та й теж почекаємо і вибачатись не хто не збирався! Не рекомендую,безвідповідальні до клієнтів,відношення посередкове!!!

  • Еліна С.
    Відмінно

    Щиро вдячні за швидку відправку і гарну якість, Ви врятували свято, бо попри відключення світла і короткі терміни, дитина отримає подарунок під ялинку вчасно, дякуємо!