Відгуки про компанію Одяг від Антона
- Ірина К.
Добрий вечір! Отримала свою посилочку і о боже!!! Які вони суперові ці худі!!!!! Класнючі!!!! Дуже задоволені ними!!!! Дякуємо!!!! Мирного неба!!!!)
- Угода на маркетплейсі Prom.uaПолина П.
- Угода на маркетплейсі Prom.uaКатерина П.
- Ольга Б.
Костюм бома, донька дуже сподобався
- Угода на маркетплейсі Prom.uaНаталия Р.
Якість супер, м'ягкий та дуже теплий, приємний продавець,гарне обслуговування.Дякую.
- Марія О.
Доброго вечора. Посилочку отримала, дякую за оперативність, ну і як завжди якість, худі сину підійшла і дуже сподобалася👍😊. Успіхів вам у вашій роботі і побільше доброзичливих клієнтів 💐
- Угода на маркетплейсі Prom.uaНадія К.
Костюм просто бомбезний🤗♥️
- Светлана М.
- Угода на маркетплейсі Prom.uaЄвгенія В.
Чудові футболочки. Такі як і на фото, гарна якість)
- Зинаида Г.
Якість супер.
Рекомендую...
