Відгуки про компанію Одяг від Антона
- Альона Ш.
- Марина З.
Чудова якість !!!!
- Ірина А.
- Екатерина Е.
- Оксана Х.
- Угода на маркетплейсі Prom.uaГанна І.
- Анастасія Ж.
Замовляла худі та футболку на подарунок, залишилась дуже задоволена! Гарна якість виробів, розмірна сітка правильна.
Продавець вчасно звʼязався зі мною для узгодження замовлення, і пішов на зустріч – мені відшили та відправили товар раніше, тож я отримала посилку навіть швидше, чим просила продавця.
Дуже дякую за такий гарний сервіс! Вдячних вам покупців! - Олена Н.
Все сподобалось.Головне швидко і якісно.І ціна.
- Олена С.
- Ірина Б.
Все хорошое качество)
