Відгуки про компанію Одяг від Антона
- Анна К.
- Ганна Б.
- Вікторія Б.
- Лілія Г.
Речі гарної якості
- Олена Т.
Якість чудова.
- Ольга Н.
Замовляю вже не вперше і дуже задоволена.
Якість чудова, три роки користуємось футболкою, прали, прасували…колір залишився яскравим.
Приємна до шкіри матерія🫶🫠 - Станіслава В.
- Олена В.
- Оксана С.
Костюм чудовий,сину сподобався!!! Дуже дякую!!! Рекомендую 1000%
- Валентина З.
