Відгуки про компанію Одяг від Антона
- Альона П.
Щиро дякую вам за гарне обслуговування, сьогодні отримала костюми, вони чудові, дітям сподобалися 👌🤗🙂
- Мар'яна Х.
- Угода на маркетплейсі Prom.uaІванна В.
- Угода на маркетплейсі Prom.uaВіктор В.
- Угода на маркетплейсі Prom.uaІгор М.
Все супер! Відмінна якість!
- Алёна Н.
- Юля Ш.
Дуже задоволена, якістю обслуговування,та якістю товара🤗🤗🤗
- Оксана Б.
Як завжди все чудово..❤️
- Ніна Ч.
- Оксана Ч.
Футболки чудові, малечі сподобалися, прям на поштовому відділенні і одягнули😄
