Відгуки про компанію Одяг від Антона
- Наталія Щ.
Дякую все підійшло гарний пошив.
- Угода на маркетплейсі Prom.uaАнастасия Р.
- Угода на маркетплейсі Prom.uaОлег Г.
- Угода на маркетплейсі Prom.uaАлексей П.
- Угода на маркетплейсі Prom.uaАлина Л.
- Угода на маркетплейсі Prom.uaІрина Б.
- Світлана Ш.
- Угода на маркетплейсі Prom.uaТетяна К.
Костюм шикарний яскравий колір якісний принт тканина м'яка розмір повний дуже рекомендую👍
- Угода на маркетплейсі Prom.uaЮлія К.
Чудово👍
- Оксана П.
Спортивний костюм для дівчинки чудової якості,але колір не такий як на фото
фото
